Աշակերտական խորհուրդ

2011 թվականի սեպտեմբերի 7-ին տեղի ունեցավ աշակերտական ընդհանուր ժողով: Հաստատվեց դպրոցի աշակերտական խորհրդի կանոնադրությունը, ընտրվեց ընտրական հանձնախումբը:

Ընտրական հանձնախմբի անդամներ

Խաչատրյան Աշխեն, Էքիզյան Հասմիկ, Աղախանյան Էլյանորա, Աբգարյան Ալինա, Նիկոլյան Անահիտ, Մանուկյան Հայկազ, Այվազյան Քնքուշ, Սարգսյան Երազիկ, Աղախանյան Վահան:

Դասարանական խորհուրդների նախագահներ

6-րդ դասարան Մովսիսյան Ռաֆայել

7-րդ դասարան Սարգսյան Արտյոմ

8-րդ դասարան Անդիկյան Քրիստինե

9-րդ դասարան Թորոսյան Ժենյա

10-րդ ա դասարան Ասատրյան Հովհաննես

10-րդ բ դասարան (Մովսիսյան Սիմա) Գասպարյան Մարինե

11-րդ ա դասարան Առաքելյան Անի

11-րդ բ դասարան Խաչատրյան Աղավնի

12-րդ դասարան Աղախանյան Արտուշ

Դպրոցի աշակերտական խորհրդի կազմը

Մանուկյան Արման            6-րդ դասարան

Թորոսյան  Մարինե           6-րդ դասարան

Մովսիսյան Ռաֆայել         7-րդ դասարան

Սարգսյան  Հայկանուշ       7-րդ դասարան

Խուդոյան  Հայկ                 8-րդ դասարան

Աբրահամյան Անուշ           8-րդ դասարան

Այվազյան Քնքուշ               9-րդ դասարան

Անդիկյան  Քրիստինե         9-րդ դասարան

Սահակյան Աննա              10-րդ ա դասարան

Սերոբյան Սերոբ               10-րդ ա դասարան

Ասատրյան Հովհաննես      11-րդ ա դասարան

Անդիկյան Սիլվա              11-րդ ա դասարան

Գասպարյան Մարինե        11-րդ բ դասարան

Մուրադյան Նազելի           11-րդ բ դասարան

Խաչատրյան Աղավնի        12-րդ դասարան

Խուդոյան Օֆելյա              12-րդ դասարան

2011 թվականի հոկտեմբերի 12-ին տեղի ունեցավ աշակերտական խորհրդի նախագահի ընտրություն: Թեկնածուները 5-ն էին: Ձայները բաշխվեցին հետևյալ կերպ:

Մովսիսյան Սիմա-    45

Աբգարյան Սարգիս-  34

Այվազյան Էմմա-      15

Նիկոլյան Սաթենիկ-    6

Սարգսյան Սարգիս-    4

Բոլորին դեմ եմ-          5

Անվավեր-                   4

Դպրոցի աշակերտական խորհրդի նախագահ ընտրվեց Մովսիսյան Սիման:

 2011 թվականի հոկտեմբերի 14-ին տեղի ունեցավ աշակերտական խորհրդի նիստ, որտեղ համաձայն խորհրդի կանոնադրության հաստատվեցին աշակերտական խորհրդի հանձնախմբերի կազմերը:

1. Ուսումնադաստիարակչական-   Մովսիսյան Զինաիդա, Աբրահամյան Անուշ, Սարգսյան Հայկանուշ

2. Իրավական-                               Աբգարյան Սարգիս, Ղազարյան Ասյա

3.Ռազմամարզական-                    Սարգսյան Վահրամ, Մովսիսյան Ռաֆայել

4.Առողջապահական-                     Խաչատրյան Անի, Խուդոյան Հայկ

5.Կարգապահական-                      Այվազյան Էմմա, Հովհաննիսյան Մուրադ, Հակոբյան Սարգիս

6.Մշակութային-                             Բաղդասարյան Թաթուլ,Սարգսյան Հայկ

7.Սոցիալական-                             Հովհաննիսյան Լուսինե, Սարգսյան Սարգիս, Նիկոլյան Սաթենիկ

 

 

 

Яндекс.Метрика
Сайт создан на Setup.ru Создать сайт бесплатно